Apie įmonę

UAB „ALTAS komercinis transportas“ – tai tarptautinis mažųjų autobusų gamintojas bei greitosios medicininės pagalbos (GMP) automobilių tiekėjas. Bendrovės atstovybės veikia 17-oje valstybių, o „ALTAS komercinis transportas“ pagaminti autobusai eksploatuojami Vakarų, Vidurio ir Rytų Europoje bei Skandinavijoje.

Šalia Vilniaus įsikūrusioje ir daugiau nei 8000 kv. m. užimančioje modernioje gamybinėje bazėje gamyba organizuojama linijoje su 33-mis taktais – kas 4 valandas. Kasmet pagaminama virš 500 įvairių autobusų, skirtų miestiniam, priemiestiniam ir tarpmiestiniam keleivių pervežimui. Čia pagamintus mažuosius, iki 24 vietų talpinančius autobusus naudoja tiek reguliarių maršrutų (linijų), tiek užsakomųjų reisų vežėjai.

2014-aisiais „ALTAS komercinio transporto“ pagamintas žemagrindis miesto autobusas „Mercedes-Benz Sprinter“ buvo pripažintas Lietuvos „Metų gaminiu“.

„ALTAS komercinis transportas“ bendradarbiauja su pasaulinio mąsto partneriais, įskaitant automobilių gamintojus „Mercedes-Benz“, „Volkswagen“ ir „Iveco“. Bendrovė yra sertifikuota pagal tarptautinius ISO 9001 kokybės valdymo ir ISO 14001 aplinkosaugos standartus.

Bendrovės sklandžią veiklą ir plėtrą užtikrina daugiau nei 220 skirtingos specializacijos profesionalų.