„ALTAS komercinio transporto“ darbuotojai yra vienos didelės šeimos nariai, kurie visada stengiasi palaikyti, padėti ir patarti vieni kitiems, nepriklausomai nuo darbuotojų specializacijos ar užimamų pareigų. Bendrovė nuolat organizuoja vidines komandinio bendradarbiavimo sesijas bei suteikia galimybes patiems darbuotojams inicijuoti skirtingus projektus, taip prisidedant prie jų asmeninio ir profesinio augimo.

 


Tuo pačiu, esame sparčiai besivystanti bendrovė, todėl visada esame atviri naujiems komandos nariams – tiek dar be praktinės patirties, bet stipriai motyvuotiems, tiek ir profesionalams. Pas mus galite sukurti arba tęsti karjerą šiose pozicijose:


– Tiekimo ar pardavimų vadybininko;
– LEAN koordinatoriaus;
– Technologo – inžinieriaus;
– Kokybės kontrolieriaus;
– Automobilių vidaus įrangos montuotojo;
– Automobilių salono komponentų gamybos;
– Šaltkalvio – kėbulo remontininko;
– Autoelektriko;
– Logisto – sandėlininko;
– Siuvėjo – odos traukėjo.

 

Mes taip pat stengiamės padėti busimiems specialistams įgyti praktines žinias ir patirtį siūlydami praktikos galimybes elektros ir elektronikos, mechanikos inžinerijos, transporto inžinerijos, dizaino, vadybos bei kitų studijų studentams.
 


Jei esi pasiruošęs išbandyti save transporto gamybos pramonėje arba tiesiog esi „autofanas“ ir myli automobilius taip, kaip mes,  tada drąsiai siųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu: cv@altas-auto.lt.

 

Visą papildomą informaciją apie karjeros galimybes mūsų komandoje suteiks personalo vadovė:

 

Aušra Letukienė

+370 657 27225